Stundu saraksts

Programmas apraksts

Bildes

 

 

 2017./2018.mācību gada stundu saraksts:

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 1.A.klase

 TREŠDIENA

 13.45-14.25

 14.30-15.10

veidošana

radošā darbnīca

 Sk.Kristīne Jukmane  3.stāvs 59.telpa
           
   PIEKTDIENA

 13.45-14.25

 14.30-15.10

zīmēšana

gleznošana

 Sk.Iveta Priedīte

 2.stāvs 25.telpa

 

 

 15.15-15.55

 16.00-16.40

keramika  Sk.Astrīda Mazule  3.stāvs 47.telpa

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 1.B.klase

PIRMDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

keramika Sk.Rūdis Pētersons 1.stāvs 4.telpa

 

 vai

 15.15-15.55

 16.00-16.40

tekstils Sk.Astra Rubene 3.stāvs 61.telpa

 

 vai

 15.15-15.55

 16.00-16.40

porcelāna apgleznošana

 Sk.Žanete Žvīgure

3.stāvs 45.telpa
           

 

 OTRDIENA

 13.45-14.25

 14.30-15.10

zīmēšana

gleznošana

 Sk.Iveta Priedīte 2.stāvs 25.telpa
           

 

 PIEKTDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

veidošana

radošā darbnīca

Sk.Kristīne Jukmane 3.stāvs 59.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 2.A.klase  PIRMDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

veidošana

kompozīcija

Sk.Kristīne Jukmane 3.stāvs 59.telpa
           

 

 PIEKTDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

zīmēšana

gleznošana

 Sk.Ilze Aulmane 4.stāvs 68.telpa (2.kāpnes)

 

 

15.15-15.55

16.00-16.40

keramika

Sk.Rūdis Pētersons 1.stāvs 4.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 2.B.klase  CETURTDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

porcelāna apgleznošana Sk.Žanete Žvīgure 3.stāvs 45.telpa
   

15.15-15.55

16.00-16.40

zīmēšana

gleznošana

Sk.Iveta Priedīte 2.stāvs 25.telpa
           

 

 PIEKTDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

veidošana

kompozīcija

 Sk.Rūdis Pētersons 1.stāvs 4.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 2.C.klase  CETURTDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

veidošana

kompozīcija

 Sk.Rūdis Pētersons 1.stāvs 4.telpa
           

 

 PIEKTDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

tekstils Sk.Astra Rubene  3.stāvs 61.telpa

 

 

15.15-15.55

16.00-16.40

zīmēšana

gleznošana

 Sk.Violeta Žukovska  4.stāvs 64.telpa

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 3.A.klase  OTRDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

kompozīcija

mākslas valodas pamati

Sk.Ieva Lāce 3.stāvs 45.telpa
   

15.15-15.55

16.00-16.40

zīmēšana  Sk.Ilze Kupča  2.stāvs 36.telpa
           
   CETURTDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa 2.stāvs 24.telpa
   

15.15-15.55

16.00-16.40

veidošana

prakse

Sk.Līga Veide-Nedviga 3.stāvs 61.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 3.B.klase  PIRMDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

veidošana

prakse

Sk.Rūdis Pētersons 1.stāvs 4.telpa

 

 

15.15-15.55

16.00-16.40

zīmēšana Sk.Ilze Kupča 2.stāvs 25.telpa
           

 

 TREŠDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa 2.stāvs 24.telpa

 

 

15.15-15.55

16.00-16.40

kompozīcija

mākslas valodas pamati

 Sk.Inese Karpova

3.stāvs 40.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 3.C.klase  PIRMDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

kompozīcija

mākslas valodas pamati

Sk.Ilze Kupča 2.stāvs 25.telpa

 

 

15.15-15.55

16.00-16.40

veidošana

prakse

Sk.Kristīne Jukmane 3.stāvs 59.telpa
           

 

 OTRDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

gleznošana Sk.Iveta Priedīte 2.stāvs 25.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

zīmēšana

Sk.Ilze Aulmane

4.stāvs 64.telpa

(2.kāpnes)

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 3.D.klase  OTRDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

kompozīcija

mākslas valodas pamati

 Sk.Ilze Kupča 2.stāvs 36.telpa

 

 

15.15-15.55

16.00-16.40

gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa 2.stāvs 24.telpa
           

 

 TREŠDIENA

13.45-14.25

14.30-15.10

veidošana

prakse

Sk.Līga Veide-Nedviga 3.stāvs 61.telpa

 

 

15.15-15.55

16.00-16.40

zīmēšana Sk.Kristīne Jukmane 3.stāvs 59.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 4.A.klase  PIRMDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

kompozīcija Sk.Daina Šteinerte 2.stāvs 35.telpa
   

16.45-17.25

17.30-18.10

gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa 2.stāvs 24.telpa
           

 

 TREŠDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

veidošana

mākslas valodas pamati

Sk.Sarmīte Munde 1.stāvs 4.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

zīmēšana Sk.Violeta Žukovska 4.stāvs 64.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 4.B.klase  PIRMDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa 2.stāvs 24.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

zīmēšana Sk.Violeta Žukovska 4.stāvs 64.telpa
           

 

 OTRDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

veidošana

radošā darbnīca

Sk.Signe Kraukle 3.stāvs 59.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

kompozīcija Sk.Inese Karpova 3.stāvs 40.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 4.C.klase  CETURTDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

kompozīcija Sk.Inese Karpova 3.stāvs 40.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

veidošana

mākslas valodas pamati

 Sk.Līga Veide-Nedviga

3.stāvs 61.telpa
           

 

 PIEKTDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

gleznošana Sk.Iveta Priedīte 2.stāvs 25.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

zīmēšana

Sk.Kristīne Jukmane 3.stāvs 59.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 5.A.klase  OTRDIENA

16.45-17.25

17.30-18.10

gleznošana Sk.Iveta Priedīte 2.stāvs 25.telpa
           
   CETURTDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

mākslas valodas pamati

(burtu mācība)

Sk. Ilze Aulmane

4.stāvs 64.telpa

(2.kāpnes)

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

zīmēšana Sk.Violeta Žukovska 4.stāvs 64.telpa
           
   PIEKTDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

tekstils Sk.Astra Rubene 3.stāvs 61.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

kompozīcija Sk.Inese Karpova 3.stāvs 40.telpa

 

Klase

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Pedagogs

Vieta

 5.B.klase  PIRMDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

kokapstrāde

(1.grupa)

Sk.Rihards Tontegode 1.stāvs 3.telpa
   

16.45-17.25

17.30-18.10

zīmēšana Sk.Kristīne Jukmane 3.stāvs 59.telpa
           

 

 CETURTDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa 2.stāvs 24.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

mākslas valodas pamati

(burtu mācība)

Sk.Ilze Aulmane

4.stāvs 64.telpa

(2.kāpnes)

           

 

 PIEKTDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

kompozīcija Sk.Inese Karpova 3.stāvs 40.telpa

 

 

16.45-17.25

17.30-18.10

kokapstrāde

(2.grupa)

Sk.Rihards Tontegode 1.stāvs 3.telpa
 
 
Klase Diena Laiks Mācību priekšmets Pedagogs Vieta
5.C.klase PIRMDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

keramika Sk.Rūdis Pētersons 1.stāvs 4.telpa
  vai

15.15-15.55

16.00-16.40

porcelāna apgleznošana Sk.Žanete Žvīgure 3.stāvs 45.telpa
   

16.45-17.25

17.30-18.10

zīmēšana Sk.Ilze Kupča 2.stāvs 25.telpa
           
  TREŠDIENA

15.15-15.55

16.00-16.40

gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa 2.stāvs 24.telpa
           
  CETURTDIENA

16.45-17.25

17.30-18.10

kompozīcija Sk.Inese Karpova 3.stāvs 40.telpa
   

18.15-18.55

19.00-19.40

mākslas valodas pamati

(burtu mācība)

Sk.Ilze Aulmane

4.stāvs 64.telpa

(2.kāpnes)

 
 
 
Suntaži

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Skolotājs

       

 

     
       
       
     

 


Programmas apraksts

Profesionālās ievirzes izglītības programma „Vizuāli plastiskā māksla”,

kods 20V 21100

Profesionālās izglītības programmas īstenošanas ilgums 1460 stundas

Audzēkņu vecums no 1.līdz 5.klasei vispārizglītojošajā skolā

Programmas saturs

1. Mākslas uztvere;

2. Mākslas valoda;

3. Radošā un vērtējošā darbība;

4. Vispārējās prasmes un spējas.

 

Programmas mērķis

Sekmēt audzēkņu veidošanos par radošu personību, kura apguvusi vizuāli plastiskās mākslas pamatus, prot radoši pielietot iegūtās iemaņas un prasmes atbilstoši savām spējām un interesēm, spēj turpināt izglītību nākamajā pakāpē.

Ogres Mākslas skola 2015./2016.mācību gadā uzņem profesionālās ievirzes mākslas izglītības programmā “Vizuāli plastiskā māksla” vispārizglītojošo skolu 1.klases skolniekus . Programmas ilgums 5 gadi ar kopējo mācību stundu skaitu 1460. Stundu skaits – 6 - 10 stundas nedēļā. Beidzot programmu, audzēkņi saņem Latvijas Republikas Kultūras ministrijas apstiprinātu apliecību.

Programmā bērnus uzņem bez iestājpārbaudījumiem.

 

Mācību priekšmeti

1.klase: zīmēšana/gleznošana, veidošana/radošā darbnīca, darbs materiālā – keramika vai trauku apgleznošana vai tekstils

2.klase: zīmēšana/gleznošana, kompozīcija/ veidošana, darbs materiālā – keramika vai trauku apgleznošana vai tekstils, vasaras radošā darbnīca

3.klase: zīmēšana, gleznošana, kompozīcija/mākslas valodas pamati, veidošana/mācību prakse, vasaras radošā darbnīca

4.klase: zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, veidošana/mākslas valodas pamati, vasaras mācību prakse

5.klase: zīmēšana, gleznošana, kompozīcija, mākslas valodas pamati, darbs materiālā- keramika vai porcelāna apgleznošana vai tekstils vai koka mākslinieciskā apstrāde, vasaras mācību prakse

Programmu beidzot, audzēkņi saņem Latvijas Republikas Kultūras ministrijas apstiprinātu beigšanas apliecību.

__________________________________________________________________________

 

Bildes

 

 

Kancelejas darba laiks:

P 09:00-19:00

O 09:00-18:00

T 09:00-18:00

C 09:00-18:00

P 09:00-15:00

OGRES MĀKSLAS SKOLA

Brīvības iela 11, Ogre 5001

Developed by Francis Pogulis @ LASER-NET.NET

Copyright 2015 ©Ogres Makslas skola. All rights reserved

Tālruņi 65021459,

65022174

Fakss 65021459

omaksla@ogresnovads.lv