Stundu saraksts

Programmas apraksts

Bildes

 MAZĀ SKOLA (1460 STUNDAS/5GADI)
 

STUNDU SARAKSTS 2018./2019.MĀCĪBU GADAM

 

 

 KLASE DIENA LAIKS MĀCĪBU PRIEKŠMETS SKOLOTĀJS

TELPA

 1.A.klase

TREŠDIENA

15.15-16.40 darbs materiālā Sk.Kristīne Jukmane 3.stāvs 59.telpa
    16.45-18.10 zīmēšana/gleznošana Sk.Iveta Priedīte

2.stāvs 25.telpa

           

 

CETURTDIENA

16.45-18.10 veidošana/radošā darbnīca Sk. Aleksandrs Kašs 1.stāvs 4.telpa

 

 

 KLASE DIENA LAIKS MĀCĪBU PRIEKŠMETS SKOLOTĀJS

TELPA

 

 5.A.klase  PIRMDIENA 15.15-16.40 gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa

2.stāvs 24.telpa

    16.45-18.10 kompozīcija Sk.Inese Karpova

3.stāvs 40.telpa

           
   OTRDIENA 15.15-16.40 DM/tekstils Sk.Iveta Daugule

3.stāvs 60.telpa

           
   PIEKTDIENA 15.15-16.40 zīmēšana Sk.Lāsma Pujāte-Stūre

4.stāvs 64.telpa

(2.kāpnes)

    16.45-18.10 mākslas valodas pamati Sk.Kristīne Jukmane

3.stāvs 59.telpa

 

 

KLASE DIENA LAIKS MĀCĪBU PRIEKŠMETS SKOLOTĀJS

VIETA

 

 5.B.klase PIRMDIENA 15.15-16.40 DM/keramika Sk.Aleksandrs Kašs

1.stāvs 4.telpa

           
  CETURTDIENA 16.45-18.10 gleznošana Sk.Inguna Strazdiņa

2.stāvs 24.telpa

    18.15-19.40 kompozīcija Sk.Inese Karpova

3.stāvs 40.telpa

           
  PIEKTDIENA 15.15-16.40 mākslas valodas pamati Sk.Kristīne Jukmane

3.stāvs 59.telpa

    16.45-18.10 zīmēšana Sk.Violeta Žukovska

4.stāvs 64.telpa


 ĶEGUMS (1460 stundas)

         
 KURSS DIENA LAIKS MĀCĪBU PRIEKŠMETS SKOLOTĀJS

 

 1.K.KURSS PIRMDIENA 14.00-14.40 zīmēšana

Sk.Ieva Lāce

 
    14.45-15.25 radošā darbnīca

Sk.Baiba Bērziņa-Skrīvere

 
    16.00-17.25 darbs materiālā

Sk.Baiba Bērziņs-Skrīvere

 
           
  TREŠDIENA 14.30-15.10 veidošana Sk.Māra Mārtiņjāne-Kaše

 

    15.15-15.55 gleznošana Sk.Māra Mārtiņjāne-Kaše  

 

KURSS DIENA LAIKS MĀCĪBU PRIEKŠMETS SKOLOTĀJS

 

2.K.KURSS OTRDIENA 14.30-15.55 darbs materiālā Sk.Ieva Lāce

 

           
  CETURTDIENA 14.00-14.40 gleznošana

Sk.Māra Mārtiņjāne-Kaše

 
    14.45-15.25 veidošana

Sk.Māra Mārtiņjāne-Kaše

 
           
    16.00-17.25 zīmēšana/kompozīcija

Sk.Ieva Lāce

 

 

KURSS DIENA LAIKS MĀCĪBU PRIEKŠMETS

SKOLOTĀJS

 
3.K.KURSS OTRDIENA 16.00-17.25 zīmēšana

Sk.Ieva Lāce

 
    17.30-18.55 kompozīcija/mākslas valodas pamati

Sk.Ieva Lāce

 
           
  CETURTDIENA 16.00-17.25 gleznošana Sk.Māra Mārtiņjāne-Kaše

 

 

  17.30-18.55 veidošana/prakse Sk.Māra Mārtiņjāne-Kaše  

 

KURSS DIENA LAIKS MĀCĪBU PRIEKŠMETS

SKOLOTĀJS

 
4.K.KURSS PIRMDIENA 16.00-17.25 zīmēšana

Sk.Ieva Lāce

 
    17.30-18.55 kompozīcija

Sk.Ieva Lāce

 
           

 

TREŠDIENA 16.00-17.25 veidošana Sk.Māra Mārtiņjāne-Kaše  

 

 

17.30-18.55 gleznošana Sk.Māra Mārtiņjāne-Kaše  

 

           
           
           
           
           

 

 

       

 

           
           

 

 

       
           

 

         

 

         

 

           
           
           
           

 

 

       

 

 

       

 

           
           
           
           
           
           
           

 

         

 

           
           
           
           
           

 

 

       
           

 

         

 

 

       
 
 
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 
 
 
Suntaži

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Skolotājs

       

 

     
       
       
     

 


Programmas apraksts


 


__________________________________________________________________________

 

Bildes

 

 

Kancelejas darba laiks:

P 09:00-19:00

O 09:00-18:00

T 09:00-18:00

C 09:00-18:00

P 09:00-15:00

OGRES MĀKSLAS SKOLA

Brīvības iela 11, Ogre 5001

Developed by Francis Pogulis @ LASER-NET.NET

Copyright 2015 ©Ogres Makslas skola. All rights reserved

Tālruņi 65021459,

65022174

Fakss 65021459

omaksla@ogresnovads.lv