Aktualitātes

Izmaiņas stundu sarakstā

Konkursi

Aktualitātes

 

AICINĀM RADOŠI DARBOTIES VASARĀ!

Pieteikšanās pa norādīto telefona nr.

Kokapstrāde

       

Dažādu figūru, burtu veidošana, griešana, kalšana. Koka rotaļlietu izgatavošana

 

9- 15 gadi

 

Rihards Tontegode

01.- 05.jūlijs        

Plkst. 10.00-12.00

 

29332852

 

 

INFORMĀCIJA PAR ZAĻO PRAKSI!

 

1.a.,b.,c.,d.,e. kursu audzēkņiem nekas nav jāņem līdzi,nepieciešamos materiālus dos skola- dienas un laikus,pedagogu un telpu skatīt zemāk tabulā!!

 

1.KLASEI UN 2.-6.KURSAM

PRAKSĒ/PLENĒRĀ

LĪDZI JĀŅEM:

1. dēlīti zīmēšanai (nedaudz lielāku par A3)-vieglu,jo pašam būs jānes

2. ūdens trauku-plastmasas spainīti

3. penāli,kurā iekšā parastais zīmulis un dzēšgumija

4. lupatiņa otu slaucīšanai

5. mugursoma,kur to visu salikt

6. sēžamais- saliekamais krēsls (piem.makšķernieku)-vieglu,jo pašam būs jānes

7. ūdens pudele

8. apģērbs atbilstošs laika apstākļiem

9. cepure!!!

 

IZBRAUKUMA DIENĀS (1.KLASEI UN 3.-6.KURSAM):

1. mugursoma ar 1.,2.,3.,4.,6.,7. punktā rakstīto (skaties augstāk)

2. apģērbs atbilstošs laika apstākļiem (arī ja līst)

3. cepure,lietusmētelis

4. brokastu/pusdienu maize un kaut kas garšīgs

5. ūdens pudele vai kāds cits dzēriens

 

 TIEKAMIES PIRMDIEN!

 

 

 

2018./2019.mācību gada “Mācību prakses/Plenēra” kalendārais grafiks

Pedagogs/prakses vadītājs

Grupa

Audzēkņu skaits

3.06.

4.06.

5.06.

6.06.

Aleksandrs Kašs

1.stāvs 4.telpa

1.a kurss

12

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00 Nodarbība+liecības

Iveta Daugule

3.stāvs 60.telpa

1.b kurss

9

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

Nodarbība+liecības

Žanete Žvīgure

3.stāvs 45.telpa

1.c kurss

11

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

Nodarbība+liecības

Astrīda Mazule

3.stāvs 47.telpa

1.d kurss

10

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

Nodarbība+liecības

Žanete Žvīgure/ Iveta Daugule

3.stāvs 45./60.telpa

1.e kurss

9

14.00-17.00

Iveta Daugule

14.00-17.00

Iveta Daugule

14.00-17.00

Žanete Žvīgure

14.00-17.00

Nodarbība+liecības

Žanete Žvīgure

 

Pedagogs/prakses vadītājs

Grupa

Audzēkņu skaits

3.06.

4.06.

5.06.

6.06.

7.06.

Aleksandrs Kašs

1.stāvs 4.telpa

2.a kurss

9

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

Nodarbība+skate/liecības

Sarmīte Munde

4.stāvs 68.telpa

2.b kurss

12

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

Nodarbība+skate/liecības

Aleksandrs Kašs/ Sarmīte Munde

1.stāvs 4.telpa/4.stāvs 68.telpa

2.c kurss

11

14.00-17.00

Sarmīte Munde

14.00-17.00

Sarmīte Munde

14.00-17.00

Aleksandrs Kašs

14.00-17.00

Aleksandrs Kašs

14.00-17.00

Nodarbība+skate/liecības

Sarmīte Munde

 

Pedagogs/prakses vadītājs

Grupa

Audzēkņu skaits

3.06.

4.06.*

5.06.

6.06.

7.06.

Inese Karpova

3.stāvs 40.telpa

3.a kurss

8

10.00-13.00

10.00-18.00

Izbraukuma prakse

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00 Nodarbība+skate/liecības

Inese Karpova

3.stāvs 40.telpa

3.b kurss

10

14.00-17.00

10.00-18.00 Izbraukuma prakse

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

Nodarbība+skate/liecības

Iveta Priedīte

2.stāvs 25.telpa

3.c kurss

9

10.00-13.00

10.00-18.00 Izbraukuma prakse

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

Nodarbība+skate/liecības

Iveta Priedīte

2.stāvs 25.telpa

3.d kurss

9

14.00-17.00

10.00-18.00 Izbraukuma prakse

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

Nodarbība+skate/liecības

*brauc līdzi pedagogs Signe Kraukle

 

Pedagogs/prakses vadītājs

Grupa

Audzēkņu skaits

3.06.

4.06.

5.06.

6.06.*

7.06.

10.06

11.06

12.06

Violeta Žukovska

4.stāvs 64.telpa

4.a kurss

13

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-18.00  Izbraukuma prakse

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00 Nodarbība+skate

10.00-18.00   Izbraukums+liecības

Inguna Strazdiņa

2.stāvs 24.telpa

4.b kurss

10

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

10.00-18.00  Izbraukuma prakse

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00 Nodarbība+skate

10.00-18.00   Izbraukums+liecības

Inguna Strazdiņa

2.stāvs 24.telpa

4.c kurss

10

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-18.00  Izbraukuma prakse

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00 Nodarbība+skate

10.00-18.00   Izbraukums+liecības

Violeta Žukovska

4.stāvs 64.telpa

4.d kurss

13

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

10.00-18.00  Izbraukuma prakse

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00 Nodarbība+skate

10.00-18.00   Izbraukums+liecības

*brauc līdzi skolas administrācija

Pedagogs/prakses vadītājs

Grupa

Audzēkņu skaits

3.06.

4.06

5.06

6.06

7.06

10.06*

11.06

12.06

Kristīne Jukmane

3.stāvs 59.telpa

5.a kurss

15

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-18.00

Izbraukuma prakse

10.00-13.00 Nodarbība+skate

10.00-18.00   Izbraukums+liecības

Pedagogs/prakses vadītājs

 Grupa

Audzēkņu skaits

3.06

4.06

5.06

6.06

7.06

10.06*

11.06

12.06

Elīne Buka

4.stāvs 64.telpa (2.kāpnes)

6.a kurss

15

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.0-13.00

10.00-18.00

Izbraukuma prakse

10.00-13.00

Nodarbība+skate

10.00-18.00  Izbraukums+liecības

 

Pedagogs/prakses vadītājs

Grupa

Audzēkņu skaits

3.06

4.06

5.06

6.06

7.06

10.06*

11.06

12.06

Kristīne Jukmane/ Baiba Bērziņa-Skrīvere

3.stāvs 59.telpa

1.a klase

14

14.00-17.00

14.00-17.00

14.00-17.00

Sk.Baiba

14.00-17.00

14.00-17.00

Sk.Baiba

10.00-18.00 Izbraukuma prakse

10.00-17.00 Nodarbība+skate

10.00-18.00   Izbraukums+liecības

*brauc līdzi pedagogs Žanete Žvīgure, Iveta Daugule

Suntažu un Ķeguma klašu 1.-5.klases audzēkņi dosies izbraukuma praksē uz Madlienu no 17.-21.jūnijam, pedagogu Ievas Lāces, Māras Mārtiņjānes Kašes un Sanitas Bērzkalnas Čeveres vadībā.

Vienas dienas izbraukuma mācību prakse/plenērs projekta “Dabas skatu darbnīca” ietvaros uz kādu no Ogres novada pagastiem (sevi nodrošinot ar brokastu, pusdienu, launaga maizi un dzeramo ūdeni). Mācību gada noslēgums 12.06. izbraukumā uz V.Purvīša mājām Taurupes pagastā “Vecjauži” (piknika grozu nodrošinās skola)

 

SĪKĀKA INFORMĀCIJA PAR PRAKSI UN IZBRAUKUMIEM

“INFORMĀCIJAS DIENĀ” 30.MAIJĀ PLKST.15.00

 

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

 

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Izmaiņas stundu sarakstā

 

 

Konkursi

Informācija par konkursiem. 

Kancelejas darba laiks:

P 09:00-19:00

O 09:00-18:00

T 09:00-18:00

C 09:00-18:00

P 09:00-15:00

OGRES MĀKSLAS SKOLA

Brīvības iela 11, Ogre 5001

Developed by Francis Pogulis @ LASER-NET.NET

Copyright 2015 ©Ogres Makslas skola. All rights reserved

Tālruņi 65021459,

65022174

Fakss 65021459

omaksla@ogresnovads.lv