Aktualitātes

Izmaiņas stundu sarakstā

Konkursi

Aktualitātes

UZMANĪBU! UZMANĪBU! UZMANĪBU! IZMAIŅAS STUNDU SARAKSTĀ NO 2019.GADA 7.JANVĀRA!

Kurss

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Skolotājs

Vieta

2.c kurss

Ceturtdiena

13.45-15.10

Kompozīcija/mākslas valodas pamati

 Daina Šteinerte

2.stāvs 35.telpa

 

 

15.15-16.40

Darbs materiālā/ tekstila pamati

 Astra Rubene

3.stāvs 61.telpa

 

Piektdiena

15.15-16.40

Zīmēšana/gleznošana

 Iveta Priedīte

2.stāvs 25.telpa

 

 

Kurss

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Skolotājs

Vieta

6.a kurss

Pirmdiena

15.15-16.40

Zīmēšana

Elīne Buka

4.stāvs 64.telpa (otrās trepes)

 

 

16.45-18.10

Gleznošana/mākslas val.pam.

Ilze Kupča

2.stāvs 25.telpa

 

Otrdiena

16.45-18.10

Veidošana

Sarmīte Munde

1.stāvs 4.telpa

 

 

18.15-19.40

Kompozīcija

Inese Karpova

3.stāvs 40.telpa

 

Ceturtdiena

15.15-16.40

Datorgrafika (1.grupa)

Daina Šteinerte

2.stāvs 35.telpa

 

 

18.15-19.40

Datorgrafika (2.grupa)

Daina Šteinerte

2.stāvs 35.telpa

 

Piektdiena

16.45-18.10

Darbs materiālā/formas mācība

Aleksandrs Kašs

1.stāvs 4.telpa

 

 

16.45-18.10

Darbs materiālā/tērpu modelēšana

Inguna Strazdiņa

2.stāvs 24.telpa

 

 

16.45-18.10

Darbs materiālā/maketēšana

Tamāra Stuce

2.stāvs 36.telpa

 

 

Kurss

Diena

Laiks

Mācību priekšmets

Skolotājs

Vieta

5.LSA kurss

Pirmdiena

16.45-18.10

Gleznošana

Elīne Buka

4.stāvs 64.telpa (otrās kāpnes)

 

 

18.15.-19.40

Kompozīcija

Inguna Strazdiņa

2.stāvs 24.telpa

 

Otrdiena

16.45-18.10

Mākslas val.pam.

Iveta Daugule

3.stāvs 60.telpa

 

 

18.15.-19.40

Veidošana

Sarmīte Munde

1.stāvs 4.telpa

 

Trešdiena

16.45-18.10

Darbs materiālā/ šūšana

Iveta Daugule

3.stāvs 60.telpa

 

 

18.15.-19.40

Zīmēšana

Violeta Žukovska

4.stāvs 64.telpa

 

Ceturtdiena

16.45-18.10

Datorgrafika

Daina Šteinerte

2.stāvs 35.telpa

 

Piektdiena

18.15-19.40

Darbs materiālā/kokapstrāde

Rihards Tontegode

1.stāvs 3.telpa

 

 

18.15-19.40

Darbs materiālā/tērpu modelēšana

Inguna Strazdiņa

2.stāvs 24.telpa

Izmaiņas stundu sarakstā

Izmaiņas. TEST

Konkursi

Informācija par konkursiem. 

Kancelejas darba laiks:

P 09:00-19:00

O 09:00-18:00

T 09:00-18:00

C 09:00-18:00

P 09:00-15:00

OGRES MĀKSLAS SKOLA

Brīvības iela 11, Ogre 5001

Developed by Francis Pogulis @ LASER-NET.NET

Copyright 2015 ©Ogres Makslas skola. All rights reserved

Tālruņi 65021459,

65022174

Fakss 65021459

omaksla@ogresnovads.lv